ДАІ ловить порушників серед своїх працівників

  ДАІ ловить порушників серед своїх працівників. Їм закидають нехтування правилами використання пристрою фіксації швидкості "Візир". За 4 дні внутрішньої перевірки упіймали понад 30 несумлінних інспекторів.
  Згідно з нещодавнім розпорядженням чільника МВС, ДАІшникам заборонено ховатися, використувуючи "Візир". Окрім того, не можна фотографувати порушників за кілометр від знака заборони чи від початку населеного пункту. Використовуючи прилад, даішники мають бути у службовій формі та перебувати лише в авто з міліцейськими розпізнавальними знаками. Окрім того, правоохоронці звітують, що цьогоріч вони вже упіймали майже сотню інспекторів-хабарників. І більше двох з половиною тисяч водіїв, які хотіли відкупитися від штрафу.

  Сергій Коломієць, керівник Департаменту ДАІ УМВС України: "Два факти, коли автомобілі непофарбованці були, три - коли ховалися у кущах, скажем так. Три - факти - працювали без знаків. Всього ж під час контролю виявили 105 фактів здирництва і поборів на дорогах. Ми не закінчили перевірку. Я думаю, що до кінця місця будуть звільнені всі, а по деяких будуть порушені кримінальні справи".

  *  *  *

  Також правоохоронці пропонують - скаржитися на працівників відділків ДАІ. Для цього - варто надіслати СМС. Інструкції, як це зробити - можна знайти у самих відділках. Таке нововведення планують запровадити найближчим часом. Поскаржитися можна буде на невчасний вихід співробітників ДАІ на роботу, величезні черги у відділках та погану якість обслуговування. Коштуватиме таке СМС близько тридцяти копійок. Інформація надходитиме до головного департаменту ДАІ. Щоправда, реагуватиме керівництво на порушення своїх підлеглих лише тоді, коли надійде чимала кількість повідомлень.
  Попередній матеріал
  Тимошенко: Новий компроміс БЮТ і ПР - можливий
  Наступний матеріал
  Польща потерпає від повеней
  Теги:
  Loading...