5.ua

ДАІ буде пропонувати "штрафні бали" для порушників Правил дорожнього руху

  ДАІ буде пропонувати ряд змін до правил дорожнього руху і готова обговорити їх з громадськістю, зокрема, пропонується ввести "накопичення" штрафних балів для порушників ПДР.
  Про це заявив на прес-конференції 14 липня заявив перший заступник начальника ДАІ МВС України Сергій Будник.

  Як він зазначив, мова йде про введення системи штрафних балів за повторні порушення ПДР.

  "24 липня на Форумі з безпеки руху ми запропонуємо громадськості обговорити всі ці зміни", - зазначив Будник.

  За його словами, ДАІ наполягатиме на введенні системи нарахування водіям штрафних балів за порушення, хоча парламент свого часу відмовився розглядати таку норму Правил.

  "У нас можна 10 разів порушити правила, і справа обмежиться лише штрафом. Ми пропонуємо ввести відповідальність за повторюваність порушення. Скажімо, якщо водій тричі зробив одне й те ж порушення, то позбавляти його права керування на три місяці, якщо порушень більше, то розглядати питання про позбавлення прав ", - додав Будник.

  Він зазначив, що крім того, Державтоінспекція буде пропонувати обов'язкове застосування пішоходами одягу зі світловідбиваючими елементами, що дає можливість водіям розгледіти людину на відстані 300-400 метрів. Він навів приклад Естонії, де після введення цієї норми кількість загибелі дітей на дорогах зменшилася на 70%.

  Будников також поінформував, що на Форумі з безпеки руху будуть розглянуті нормативи по швидкості руху, права та обов'язки велосипедистів, параметри паркування тощо.
  Попередній матеріал
  Щонайменше 38 людей загинули внаслідок теракту в Афганістані
  Наступний матеріал
  За останню добу в зоні АТО загинуло 6 вояків - РНБО
  Loading...