5 канал

Екс-чиновника "Укрзалізниці", який протаранив авто журналіста, зобов'язали здати закордонний паспорт

Суд зобов'язав винуватця резонансного ДТП Івана Федорка здати закордонний паспорт

Суд зобов'язав винуватця резонансного ДТП Івана Федорка здати закордонний паспорт для того, щоб він не зміг покинути територію України. Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомила головний редактор інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна, де працює постраждалий журналіст Макс Левін.

"Рішення ми ще не отримали, але за своїми джерелами мені відомо, що в цьому рішенні його (колишнього директора з вантажних перевезень і логістики "Укрзалізниці" Івана Федорка – 5.ua) зобов'язали здати закордонний паспорт для того, щоб він не зміг покинути територію України. Але здав закордонний паспорт і те що його зобов'язали – це велика різниця", – повідомила Кошкіна.

Нагадаємо, що 3 липня в машину фотографа Макса Левіна, в якій він їхав разом з дружиною і двома дітьми, врізався начальник відділу вантажних перевезень "Укрзалізниці" Іван Федорко. При цьому винуватець ДТП, за словами очевидців, перебував у стані алкогольного сп'яніння і заявляв про свій зв'язок з МВС, пред'явивши відповідне "посвідчення".

Раніше 5.ua повідомляв, що "Укрзалізниця" уже звільнила чиновника, який спричинив ДТП під Києвом.

Попередній матеріал
Уряд схвалив угоду про вільну торгівлю з Канадою
Наступний матеріал
СБУ піймала терориста-"антифашиста" зі свастикою на півгрудей

Лікарі спробували пояснити, чому добу не брали аналіз крові у винуватця ДТП Федорка

З "Укрзалізниці" звільнили чиновника, який спричинив ДТП під Києвом