ЕнергоНЕзалежність
ЕнергоНЕзалежність 5.ua

Чи можна вберегти енергосистему від кіберзлочинців – "ЕнергоНЕзалежність"

  • Анонс
Про те, як не стати жертвою кіберзлочинців розкажуть фахівці сфери кібербезпеки в ефірі програми "ЕнергоНЕзалежність" у п’ятницю о 18:15 та у неділю о 13:25 на в ефірі "5 каналу".

Кібербезпека енергосистеми України звучить як щось віртуальне і незрозуміле для більшості українців. Та коли йдеться про раптове відключення лікарень, коли на операційному столі хірурги рятують чиєсь життя чи в інкубаційному відділенні знаходиться на збереженні новонароджене малятко або відключені від світла та тепла сотні, тисячі осель – то це стає реальним поняттям, бо стосується кожного з нас. Це значить, що сьогодні кожен може стати жертвою кібернападів, навіть якщо у Вас особисто немає доступу до інтернету. То чи можна вберегти енергосистему від кіберзлочинців і чому на попередження про можливі кібератаки вчасно не відреагували приватні обленерго?

Чому кібератака на енергосистему не менш небезпечна, ніж фізичне вторгнення на територію України і як можна мінімізувати шляхи таких злочинів – про це змістовно від фахівців сфери кібербезпеки у програмі "ЕнергоНЕзалежність" вже у п’ятницю о 18:15 та в неділю о 13:25 на в ефірі "5 каналу".

Попередній матеріал
Луценко розповів про розкрадання на побудові укріплень в АТО: повідомлено нові підозри
Наступний матеріал
У Києві в метро чоловік впав на колії – рух синьою гілкою обмежили
Loading...

Кіберполіція попереджає про ймовірність повторення хакерської атаки

Компанія M.E.Doc випустила оновлення: вірус Petya.A більше не є небезпечним

Порошенко підписав закон про засади кібербезпеки в Україні