Чи був тверезим капітан СБУ під час смертельного ДТП у Києві достеменно не відомо [відео]

  Чи був тверезим капітан СБУ Римар під час смертельного ДТП - у прокуратурі, що займається розслідуванням резонансної аварії цього поки що достеменно не знають.
  Як повідомив журналістам прокурор центрального регіону Юрій Війтєв, у довідці про експертизу, яку Римар отримав в лікарні, зазначено, що алкоголю в його крові не знайшли. Втім слідчі вирішили провести власне розслідування. Але офіцер СБУ відмовився добровільно надати зразки крові. Погодився лише після рішення суду - вже коли минуло більше доби з часу ДТП.

  Юрій Війтєв, прокурор Центрального регіону: "Враховуючи, що вже був дозвіл суду Римар в добровільному порядку надав зразки крові. Зараз проводиться експертиза крові і ми з`ясуємо містила алкоголь в крові водія автомобіля "Інфініті".

  Нагадаємо, 22 червня автомобіль "Інфініті" проїхав на червоне світло і спричинив ДТП за участі ще двох автомобілів та автобуса. В іномарці сиділи два капітани СБУ з відділу боротьби з корупцією та дві дівчини. Один з офіцерів та одна дівчина загинули. Капітан Римар зараз перебуває в лікарні швидкої допомоги, інша пасажирка у тяжкому стані і свідчень поки що не давала. Окрім них постраждали ще п`ятеро учасників аварії.

  Попередній матеріал
  Масова евакуація у Польщі через невдалий жарт про замінування
  Наступний матеріал
  Нестерчук загинв від теплового удару та зневоднення
  Теги: