obozrevatel.com

Чвари у лавах бойовиків: в ІС розповіли, як розпадається бандитське угруповання "ДНР"

  Як стало відомо, останнє "антисистемне" угруповання "ДНР" просто не вписується у систему, яку зараз вибудовує Росія на Донбасі

  Після вбивства у Донецьку одного з ватажків терористів "Мотороли", з'явилося повідомлення про те, що бойовик Михайло Толстих "Гіві" втік до Придністров'я. Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук не зміг підтвердити ці чутки, але пояснив, що це цілком очікувано, передає "Апостроф".

  "У мене немає інформації, що "Гіві" втік до Придністров'я, але з початку вересня, якщо не з кінця серпня, неодноразово повідомляли, що у бандформуванні "Сомалі" вкрай поганий морально-психологічний стан особового складу", - зазначив він.

  Як повідомляється, "основна проблема була в тому, що "Гіві" фактично взяв на себе роль місцевого царька і бога, який "вирішує", активно займається рукоприкладством, через що бойовики неодноразово зверталися до всіляких "правоохоронних органів", але без жодного результату".

  Дивіться також: Вбивство "Мотороли" – це сигнал іншим терористам – Шкіряк

  За словами Тимчука, "Гіві" поставив під сумнів авторитет глави так званої "ДНР" Олександра Захарченка. Крім того, він регулярно зловживає владою всередині бандформування. Як наслідок, останнє "антисистемне" угрупування "ДНР" розвалюється на очах, розповідає Тимчук.

  Як зазначає Тимчук, "некерованість з боку Захарченка одразу ставила питання про те, що це бандформування ("Сомалі") навряд чи вписується в ту систему, яку на Донбасі вибудовує Росія: жорстка вертикаль, входження в армійські корпуси не тільки де-юре, але і де-факто, беззаперечне виконання наказів".

  "Гіві" пішов на конфронтацію із Захарченком. У них склалися дуже погані стосунки…Я знаю, що Захарченко у своєму колі неодноразово висловлював претензії, що "Гіві" демонструє лояльність до російських кураторів, облизуючи їх з ніг до голови, але часто-густо саботує накази самого Захарченка. Після вбивства "Мотороли" напрошувалося, що "Гіві" - наступний кандидат", - наголошує координатор групи ІС.

  Нагадаємо, раніше нардеп і колишній лідер ПС Дмитро Ярош заявив, що 60% угруповання "Гіві" "Сомалі" подали рапорти на звільнення через втрати у боях з українськими військовими під Авдіївкою. 

  Читайте також: Український блогер Казанський розповів про наміри бойовиків після ліквідації "Мотороли"

  Попередній матеріал
  У Болівії індіанці аймара збираються на човні з очерету підкорити Тихий океан і допливти до Австралії
  Наступний матеріал
  Подолання смуги перешкод і карколомні стрибки собак: У Львові влаштували національні змагання з аджиліті

  Український блогер Казанський розповів про наміри бойовиків після ліквідації "Мотороли"

  Нардеп: Вбивство "Мотороли" – погана новина для всіх ватажків "ДНР" та "ЛНР"

  Шкіряк: Вбивство "Мотороли" – це сигнал іншим терористам

  Пашинський: Ніхто не пробачить ці всі "гіві", "мотороли", "захарченки", які катували наших людей