Чорні скриньки із розбитого в аеропорту Донецька АН-24 розшифрують до кінця тижня [відео]

  Чорні скриньки із розбитого в аеропорту Донецька АН-24 розшифрують до кінця тижня. Про це в ефірі "5 каналу" заявив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.
  Олександр Вілкул, віце-прем’єр-міністр, голова комісії з розслідування причин авіакатастрофи: "По расшифровке работы будут проходить до конца этой недели. Работали и в субботу, и в воскресенье, и сейчас работают специалисты – расшифровывают всё, каждую деталь: и переговоры с землёй, и переговоры между собой, плюс проведён опрос и пассажиров и пилотов... самая большая проблема возникла тогда, когда самолёт уже находился близко к земле, очень близко, на расстоянии 20-30 метров, и на данный момент детально, буквально по долям секунды изучаются действия экипажа".

  Віце-прем`єр також зазначив: повітряне судно - не було перевантаженим. На його борту була допустима кількість пасажирів. Нагадаємо, АН-24 розбився в донецькому аеропорту минулої середи під час приземлення. Чартерний рейс з Одеси віз на матч футбольних уболівальників. Загинули п`ятеро людей. На лікарняних ліжках залишаються троє членів екіпажу. Всіх травмованих пасажирів виписали напередодні.

  Попередній матеріал
  Захарченко обіцяє об`єктивне розслідування обставин бійки в Гостиному дворі
  Наступний матеріал
  Сьогодні суд визначить чи відпускати Пісторіуса під заставу
  Теги:
  Loading...