Чоловіка, який вступився за курців, побили правоохоронці у Донецьку [відео]

  Чоловіка, який вступився за курців, побили правоохоронці у Донецьку. Так стверджують свідки інциденту. На очах десятків людей троє дільничих інспекторів жорстоко побили Олександра Муляра. Суперечка між ним та міліціонерами виникла через закон про заборону куріння.

  Це відео зняли сусіди Олександра Муляра, які стали свідками інциденту між дільничими та Олександром.   

  Геннадій Нестеренко: "Саша лежал в проходе дверей в наручниках. Майор сверху на шею ему давил. Капитан стоял у него в ногах. А старлей отталкивал его жену и ребенка. Он этому майору кричит отпустите шею мне дышать нечем. А майор, он все равно как давил так и давил на него".

  Роман Смуток: "Стоял возле двери старший лейтенант и отталкивал всех кто пытался его приподнять. Когда я подошел приподнять его он меня сам швырял, откидывал".

  Як стверджують очевидці, троє дільничних прийшли до гуртожитку за викликом - щоби скласти протоколи на мешканців, які курили на сходовій клітині. При цьому правоохоронці вели себе зухвало, кажуть свідки.

  Ірина Штоль-Балахонова, сусідка: "Они размахивали своими корочками, потому что они подумали, что мы здесь бесправные. Они подумали, если они органы, значит им можно все!"

  Тоді за сусідів і вступився Олександр Муляр, який сам взагалі не курить. Що сталося потім - згадує із жахом.

  Олександр Муляр, постраждалий: "Два били руками. Привезли в райотдел. По дороге били в машине. В райотдел привезли. Через задний вход в райотделе вывели во двор. Заставили там стоять. Я был в одних шортах и футболке, босиком. Заставили там стоять минут двадцать".

  Зараз Олександр у лікарні. У нього струс мозку, перелам ребра, численні гематоми та обмороження ноги. Троє міліціонерів - також на лікарняному. Запевняють: це їм Муляр наніс тілесні ушкодження. Інцидентом уже зацікавились у прокуратурі.

  Сергій Заєць, прокурор Ворошилівського району міста Донецька: "Конфликт по версии милиции начался после того как к нему были предъявлены претензии о курении в общественном месте и проведении с ним процедур по поводу составления протокола, а позиция гражданского лица о неправомерном действии правоохранителей выглядит с точностью наоборот".

  Мешканці гуртожитку заявляють: їм забороняють курити навіть у власних - приватизованих квартирах. І вже звернулися до комунальників, щоби ті відвели у їхній багатоповерхівці спеціальні місця для паління. І написали колективний лист керівнику міської міліції - з приводу безчинства трьох його підлеглих.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Харкові з лікарні втік ув`язнений
  Наступний матеріал
  Від масштабної повені потерпає Малайзія
  Теги:
  Loading...