segodnya.ua

"Чого в житті ти боїшся найбільше? Війни": 2 лютого не стало Андрія Кузьменка

У 2015 році український музикант та автор пісень, невтомний волонтер Кузьма Скрябін загинув у ДТП на Дніпропетровщині. Андрія посмертно нагородили орденом "Захисник кордонів батьківської землі" під номером 001

2 лютого 2015 року, у дорожньо-транспортній пригоді трагічно загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко.

Музикант, шоумен, актор і автор кількох книжок був найбільше відомий завдяки гуртові "Скрябін", в якому він виступав чверть століття і який за цей час до непізнаваності змінив свій музичний стиль від тужливої неоромантики і бунтівного пост-панку до м'якого, але пронизливого поп-року.

Співак завжди займав активну громадянську позицію, не боявся висловлювати власну думку, навіть якщо вона розходилася із загальноприйнятою. Багато говорив Кузьма і про війну, яка накрила східний регіон країни, багато й активно допомагав як українським військовим, так і переселенцям, уникаючи публічності. І дуже переживав за свою країну.

segodnya.ua

Військові дії дуже вплинули на творчість музиканта.

"Це ідіотська війна. Як тільки почався Майдан, у мене пропало бажання щось робити, але потім я зрозумів, що це не вихід. Потрібно їздити на концерти, заробляти гроші і допомагати армії. 80% людей не розуміють, що йде війна – вони живуть, як жили, витрачають гроші, ходять в клуби... Краще їздити на корпоративи, забирати у таких людей гроші і допомагати ними бійцям. Але ніколи в житті не скажу, скільки я туди передаю, тому що там, де починаються камери, благодійність закінчується", – зазначав співак у одному зі своїх інтерв'ю незадовго до загибелі.

Редакція сайту 5.UA також вибрала декілька цікавих цитат Кузьми.

5 найцікавіших цитат культового співака

  • Якщо у вас немає гармонії — то беріть гармонь і гармонуйте!
  • Якщо хтось плюнув тобі на плечі, є надія на те, що він просто не доплюнув на того, хто йшов перед тобою.
  • Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самі проблеми.
  • Краще висушити одну дитячу сльозу, ніж пролити ріки крові.
  • Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робимо зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання... А можна засукати рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє!

Також пропонуємо вашій увазі архівне відеоінтерв'ю Кузьми Скрябіна на "5 каналі"

Попередній матеріал
З фронту до Дніпра доправили шістьох поранених бійців
Наступний матеріал
Прес-конференція голови правління "Приватбанку" - відео
Loading...

Дружина Кузьми Скрябіна виявила раніше невідомі тексти музиканта

Українські студенти зняли короткометражку про дитинство Кузьми Скрябіна

У Волновасі з'явилася перша в Україні вулиця імені Кузьми Скрябіна