Чільника київського осередку партії Кличка не пустили до Росії (оновлено)

  Персона нон-грата: голову Київської облорганізації партії "УДАР" Олега Велікіна не пустили на територію Росії. Його запросили до Санкт-Петербурга на Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств – як віце-президента профільної Федерації України.

  Однак, у пітерському аеропорту Велікіну заявили, що він входить до переліку осіб, небажаних для в'їзду на територію Росії. Про це 5 каналу повідомив прес-секретар облорганізації партії "УДАР". До інших членів української делегації питань у прикордонників не виникло. До цього політик не мав жодних проблем із перетином російського кордону.

  Василь Мокан, прес-секретар облорганізації партії "УДАР": «Його не впустили на територію Російської федерації в місті Санкт-Петербург. Офіційних причин наразі невідомо. Усно повідомили, що, начебто, він входить до списку небажаних осіб. Не знаємо, з чим це пов’язано – можливо, з політичних причин, можливо, ні. Можливо, це якийсь особистісний фактор. Зараз він перебуває в аеропорту Санкт-Петербурга і пообіцяв: як тільки стане щось відомо - одразу повідомить».

  .   

  Попередній матеріал
  Законопроект щодо лікування в’язнів за кордоном – зник із сайту ВРУ
  Наступний матеріал
  Митники затримали тютюнового контрабандиста, що вдавав із себе дипломата
  Теги:
  Loading...