5.ua

Чернівці знову мітингують на підтримку Євромайдану [відео]

  Спочатку молоді люди пікетували обласну державну адміністрацію, потім рушили на центральну площу, де взяли участь у загальноміському Євромайдані. Учасники обурені подіями, які відбулися в Києві на Майдані цієї суботи і стверджують – стоятимуть тут, поки Кабінет міністрів та президент не підуть зі своїх посад. Жоден представник облради до студентів не вийшов. Водночас, губернатор 5-му каналу заявив: поважає думку буковинців і не проти проведення таких виступів. Він лише стежитиме, щоби мітинги відбувалися мирно. Тим часом, самі активісти закликають людей не перекривати рух громадському транспорту і не провокувати правоохоронців. Останніх на вулицях міста побільшало, але вони не чіпають мітингарів.

  Костянтин Демидюк, учасник акції: «Заспокоїмося тоді, коли наш вельмишановний пан президент складе свої повноваження, і ми будемо цього чекати».

  Олександр Ступарик, учасник акції: «Ми прийшли для того, щоб підтримати справжніх українців, український народ. Не ту владу, яка є зараз, не ту російську владу, яка підтримує теперішню владу. Ми за демократію, за ЄС».

  Михайло Папієв, голова Чернівецької ОДА: «Нам треба ще раз продемонструвати, що Буковина – це європейський край, який має свої, європейські стандарти проведення мирних мітингів».

  {youtube4}e5Wa-lNk0no{/youtube}

  Попередній матеріал
  Міноборони: армія не бере участі у придушенні протестів
  Наступний матеріал
  Комітет ВРУ з держбудівництва підтримав відставку Кабміну
  Теги:
  Loading...