Чернівецькі студенти рятують безхатьків від морозів

  Чернівецькі студенти рятують безхатьків від морозів. У спальних районах міста волонтери шукають безпритульних, яким потрібна не лише гаряча їжа і тепло, а й медична допомога. Рейди проводитимуть - доки не потеплішає.

  Перший, кого побачили добровольці, Іван Іванович. Вночі чоловік гріється у під`їздах спального масиву. Вдень - шукає їжу. Безхатько не може дістатися пункту обігріву, який аж в іншій частині міста. Допомагають - волонтери.

  Іван Іванович: "Приходять , переживають, щоб хтось не впав. Гарно всім дякую за це".

  Від сильних морозів потерпають не лише безхатьки, а й старенькі. Вони не розраховують  своїх сил, кажуть волонтери.

  Михайло Тимофійчук, волонтер: "Чоловік був дуже замерз. Я саме йшов до пункту обігріву на чергування своє. Побачив його і обігрів. А хто це має робити, як не студенти-медики?"


  У місті розгорнули 2 пункти обігріву. Пожильців тут не більше десяти. Їжі вистачає на всіх. Окрім міської влади харчами допомагають і містяни.  

  Іван Когут, черговий пункту обігріву: "Місцева жителька однієї з квартир принесла відро гречаної каші. Досить смачна, дякують".

  Щоб не дати замерзнути безхатнім чернівчанам студенти тамтешніх вишів об`єдналися у спеціальні загони.

  Віталій Смандич, голова студентського парламенту Буковини:  "Ми умовно розподілили кожен зі спальних районів за кожним ВУЗом, по 4 людини від кожного ВУЗу".

  Такі рейди волонтери планують продовжувати, доки не спадуть морози. За прогнозами синоптиків потепління тут очікують наприкінці тижня.

  Майя Гуменна, Андрій Соколовський, Чернівці, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Мала опера невдовзі може отримати друге дихання
  Наступний матеріал
  Євросуд обмежив право публічних осіб на приватність
  Теги: