Чернівецькі школи відновили роботу після карантину

  Чернівецькі школи та садки відновили роботу після вимушених канікул. Карантин запровадили в усіх навчальних закладах із початку грудня через зростання захворювання на ГРВІ. Тепер захворюваність дещо зменшилась, утім епідпоріг ще перевищено. Тому у школах щоденно стежать за відвідуванням та проводять протиепідеміологічні заходи.

  Після майже двотижневого карантину школярі повернулись із гарним настроєм. Кажуть, вже встигли скучити за школою, а на вимушених канікулах часу марно не гаяли.

   Яна, учениця 2-б класу, ліцею№4: "Сумувала за дітьми і за вчителькою".

  Микита, учень 2 –го класу: "Писав багато. Письма, математики. Мама купила маленький підручник з математики, я звідти робив завдання".

  Успіхами дітей у навчанні задоволені - кажуть вчителі.  Проте пропущене  доведеться таки надолужувати.

   Тетяна Лясковська, вчитель початкових класів  ліцею №4: "Немає великих прогалин у знаннях, але матеріал все одно доведеться наздоганяти шляхом ущільнення. Тобто, будемо, мабуть, дві теми об’єднувати в одну".

  Загалом, у класах відсутні лише по кілька учнів. Утім, у школах зважують на те, що у місті високий рівень захворюванності серед школярів. Тож, щоперерви приміщення миють та дезінфікують. 

  Наталія Пастула, заступник директора з виховної роботи: "Після кожного уроку провітрюється приміщення. В кінці дня і на початку робочого дня відбувається кварцування приміщень,і десзасобами обробляються приміщення".

  Карантин у школах міста допоміг зменшити захворюваність серед дітей. Проте другу хвилю спалаху інфекційних хвороб, за прогнозами медиків, в регіоні очікують вже у лютому.  

  Майя Гуменна, Ярослав Левицький,  Чернівці "5 канал".

  Попередній матеріал
  Аномально холодна зима на Близькому Сході [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Українську делегації від Міносвіти зняли з літака в аеропорту Німеччини
  Теги: