Черкаську прокуратуру пікетували активісти

  Близько сотні людей мітингували біля Черкаської прокуратури. Від учасників акції відомство відгородилось вантажівками. Мовляв вони там заради ремонту фасаду будівлі.

   

  Активісти вимагали: відновити право громадян на мирні зібрання та покарати винних у силовому розгоні черкащан минулими вихідними. По завершенню акції її учасники передали прокурору міста Олександру Маслюку колективне звернення. Просять провести детальну перевірку дій міліції. Нагадаємо 5 січня і активісти намагалися показати у місті фільм «Відкритий доступ», проте міліція стала на заваді. Зчинилася сутичка.

  Віталій Іляшенко, голова Черкаської обласної організації партії «УДАР»: «У міській прокуратурі раптом виник непередбачуваний ремонт. Ми так розуміємо, що кожне місце, куди ми приходимо, дозволяє покращувати умови роботи державних органів».

  Таісія Плахута, активістка партії «Демократичний альянс»: «У межах компетенції провести реальну перевірку на професійну придатність та відповідність займаним посадам осіб які забезпечували дотримання прав громадян на мирні зібрання під час проведення мирної акції. За результатами притягнути останніх до кримінальної відповідальності згідно вимог чинного законодавства».

  Олександр Бицюк, старший прокурор прокуратури Черкас: «Якщо у вас є бажання, якщо є заява я вас проведу до прокурора, він зараз на місці будь ласка 3 чоловіка і я вас проведу до прокурора».

  Попередній матеріал
  Троє учасників Євромайдану залишаються зниклими безвісти після силового розгону в ніч на 30 листопада
  Наступний матеріал
  У США 200 тис людей залишилися без води
  Теги: