5.ua

Черкащани зібрали та доправили 40 тонн продуктів жителям Сходу

  Із Черкас до звільнених від російських терористів міст Донеччини і Луганщини відбули чотири вантажівки з гуманітарною допомогою; загальна вага вантажу - 40 тонн.
  Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА 9 липня.
  Зокрема, зазначено, що тонни овочів, борошна, круп, а також консерви, питну воду, солодощі, засоби гігієни й інші життєво необхідні речі черкащани зібрали фактично за добу.

  "Ми зібрали найбільш необхідні, на нашу думку, речі, те, що має бути на столах у наших співвітчизників, – зауважив Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. – Це і картопля, хліб, м’ясо, молочні продукти й ковбасні вироби, засоби гігієни, ліки. А ще ми врахували потреби маленьких жителів сходу, тому тут наявні ще й іграшки, альбоми та олівці для дітей".

  Очільник Черкаської ОДА запевняє, що подібний вантаж із продовольством на Схід відправляють уже не вперше й не востаннє. Досі допомагали військовим і правоохоронцям, – тим, хто брав участь у антитерористичній операції (АТО).

  "Ми й у подальшому надаватимемо таку допомогу, – зауважив він. – Насправді черкащани достатньо організовані в цьому плані, швидко відгукуються й є прикладом для багатьох інших українців".

  Як повідомили у Черкаської ОДА вантажівки з гуманітарною допомогою вирушили з міста у супроводі міліціонерів, бійців Служби порятунку, представників облдержадміністрації та громадських організацій.
  Попередній матеріал
  У Генпрокуратурі створено управління, яке займатиметься захистом прав громадян на території окупованого Криму
  Наступний матеріал
  Порошенко констатує втрату прихільності громадян у сепаратистів на Сході
  Loading...