Черговою провокацією назвав Кучма заяву про його причетність до вбивства Ґонґадзе [відео]

  Черговою провокацією назвав Леонід Кучма заяву про наявність доказів його причетності до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе. Про це він заявив у Харкові.

  Леонід Кучма, президент україни (1994-2005): "Коментувати такі речі з одного боку дуже складно. З іншого боку дуже просто бо це звичаайна чергова провокація, які за 13 років я отримав більш ніж достатньо".

  Також, другий президент спростував інформацію про своє затримання. Кучма наголосив, що летів з "Борисполя", а не з аеропорту "Київ". А виліт, за його словами, затримали через погані метеоумови. Інформацію про затримання Леоніда Кучми, який начебто намагався залишити Батьківщину зранку поширили російські інтернет-ЗМІ, потому підхопили й українські. Утім, пообіді з`ясувалося, що Кучма відбув до Харкова, де мав вручити червоні дипломи випускникам авіаційного інституту та стипендії фонду "Україна". Напередодні, перший заступник генпрокурора України, Ренат Кузьмін - в ефірі радіостанції "Ехо Москви" повідомив, що слідчі назбирали достатньо доказів причетності Леоніда Кучми до замовлення вбивства Георгія Ґонґадзе.

  Попередній матеріал
  Рекорд України встановили у Рівному [відео]
  Наступний матеріал
  Золото на чемпіонаті Європи з біатлону виборов українець
  Теги:
  Loading...