Через ГПУ в березні Захід може зняти фінансові санкції з сина Азарова – Шабунін

В березні можуть бути зняті фінансові санкції з трьох представників режиму Януковича, зокрема з сина Миколи Азарова Олексія.

Про таке під час патріотичного телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

"Скоріш за все, в березні будуть зняти санкції з трьох фігурантів, серед яких буде син Азарова і ще двоє. Тому що, нажаль, підозри по економічних корупційних злочинах цим фігурантам були винесені в кінці грудня. Це в той час, коли ми кричали про необхідність таких підозр і кримінальних проваджень починаючи з березня", - підкреслив активіст.

Він також зазначив: "Прокуратура чудово знає, що міжнародні санкції по фінансам, за якими арештовані рахунки, корпоративні права і нерухомість, не мають відношення до розстрілів Майдану, або інших злочинів проти прав людини – вони стосуються виключно економічних і корупційних злочинів. Ми кричали про це трошки менше року. Нажаль, Генпрокуратура зреагувала реальною роботою лише після публічного скандалу і чіткого меседжу від європейців, що половину санаційного списку буде розморожено", – заявив Шабунін.

Попередній матеріал
СБУ на Харківщині затримала озброєного бойовика "Оплоту"
Наступний матеріал
Новий король Саудівської Аравії заявив, що буде продовжувати курс своїх попередників
Теги:

Кримінальний кодекс заважає ГПУ розслідувати злочини режиму Януковича - Карпунцов

ГПУ розслідує майже 900 справ проти Януковича і його оточення - Ярема

ГПУ, СБУ та МВС винні у знятті арешту з коштів екс-міністра Злочевського - Шабунін

ГПУ звинуватила екс-посадовця МВС у купівлі заборонених російських гранат