Чемпіонат з доміно у Харкові, в фіналі - Кернес (репортаж)

  Найвправнішого у грі в доміно визначали з нагоди Дня сміху у Харкові. Фінальний турнір народної гри зібрав переможців відбіркових змагань та майстрів забивання костей з міськвиконкому.

  Доміно – не шахи, тут думати треба. Забити "козла" у парному розряді попри холод прийшли справжні професіонали. У декого доміношний стаж – понад півстоліття. Борис Германов прилетів аж із Сан-Франциско, де працює оперним імпресаріо. Про турнір дізнався з Інтернету.

  Борис Германов, учасник турніру: "Мы с тренером вылетели с первого тура. Мы начали играть 40 лет назад на заводе, были чемпионами завода. Но я же 20 лет перерыв, поэтому тренировки очень мало. Вот потренируемся, следующий турнир, я думаю, мы выиграем".

  Заводська школа гри і в Ігоря Шурми. Заступник харківського мера в дуеті з дружиною подолав перший раунд. Каже, пролетарська юність дарма не минула.

  Ігор Шурма, учасник турніру: "Я працював на заводі. О 12:15 була перерва, замовкали всі станки, це був інструментальний цех, я працював на фрезерувальному станку, і всі сідали за столи грати в доміно. Рівно годину завод стояв і тільки стукали в доміно. І так кожен день".

  Та вже в наступному колі подружжя вилетіло. Довелося йти за втішним призом – воблою. Далі пройшла інша чиновницька команда на чолі із заслуженим майстром різноманітних ігор. Секретар міськради Геннадій Кернес демонструє інший стиль доміно, який опанував ще в дитинстві у дворі.

  Геннадій Кернес, фіналіст турніру: "Ну, нормально. Все-таки коллега Игорь Михайлович пришел со своей супругой. Но это игра. Он знал, куда он идет. Он должен был понимать, что здесь собрались люди, которые умеют играть в домино".

  Цапові на прізвисько "Доміно" судилося стати головним трофеєм змагань. Переможці  визначилися без гри, бо вирішальний двобій не відбувся. Геннадій Кернес, вийшовши у фінал, вирушив у термінових справах до муніципалітету. І наступний рік житиме в очікуванні реваншу.

  Микола Піддубний, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.12Мб)

  Попередній матеріал
  За миття автомобілів на вулиці штрафуватимуть
  Наступний матеріал
  Верховна Рада доручила Уряду підготувати святкування ювілею комсомолу
  Теги:
  Loading...