Чехія надасть донецьким переселенцям по $300

  Чеські благодійники нададуть фінансову допомогу для донецьких переселенців у розмірі $300.

  Це стало можливо завдяки співпраці Управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації з чеською неурядовою організацією Людина в біді, повідомили в прес-службі Донецької ОДА.

  "Протягом цього тижня в містах Селідове, Вуглегірськ і Курахово працівники управління та чеської організації зустрічалися з представниками органів місцевого самоврядування, які працюють з вимушеними переселенцями із зони АТО, лідерами молодіжних громадських організацій, волонтерами. У підсумку ми вибрали певні категорії переселенців для надання їм фінансової допомоги в розмірі 300 доларів ", - розповіла головний спеціаліст Управління управах сім'ї та молоді Лідія Бідило.

  Зазначається, що грошову допомогу отримають вибрані категорії переселенців у містах Селідове, Новогродівка, Гірник, Українськ, Вуглегірськ, Красногорівка, Мар'їнка, і селищах Ольховатсько і Булавінське.

  Всього в Мар'їнському районі виплатять 100 грантів, в Селідово - 200, у Вуглегірську, Вільховатському і Булавінському - 400.

  Подібні виплати отримали також переселенці, які проживають в колективних центрах на території Краснолиманського, Артемівського, Костянтинівського, Добропільського районів. Там організація Людина в біді виплатила 150 грантів по 4200 гривень. Надалі щотижня будуть виплачуватися по 600 грантів.

  Попередній матеріал
  У Мінську пройшов одиночний пікет проти політики Путіна
  Наступний матеріал
  У Сьєрра-Леоне через Еболу скасували святкування Різдва і Нового року