Час відлиги: МНСники нагадують правила безпеки рибалкам [репортаж]

  Сезон риболовлі в Україні уже закінчився. У цьому намагаються переконати вудкарів рятувальники. Вони нагадують: у відлигу пристрасть до риболовлі може коштувати життя. Буквально сьогодні вранці у Києві МНСники витягли з-під криги рибалку. Тепер прийшли на лід - нагадати й решті - правила поведінки.

  Середина березня - не кращий час виходити на лід - той уже крихкий та тонкий. Утім, на Дніпрі навіть у відлигу охочих посидіти з вудкою десятки. Про комфорт цей рибалка подбав, а от про безпеку - забув. Як рятуватись і куди телефонувати, якщо трапиться біда, - не знає.

  Як Отче Наш знає правила вдалої риболовлі вудкар з 30-річним стажем Олександр. Головне пішнею перевіряти лід та не йти у місця, де течія. За цей час сам у крижаній воді не бував, а от іншому рибалці життя врятував.

  Із друзями ходить рибалити пан Микола. У компанії посидіти з вудкою безпечніше і цікавіше. Утім, сьогодні з рятувальних засобів має лише пакет. Рибалка зізнається, іноді ходить і на тонкий лід, проте тоді готується краще.

  Мінлива погода та легковажність або самовпевненість вудкарів можуть коштувати життя та здоров`я, кажуть рятувальники. Цьогоріч в Україні під кригу провалилися понад сотня людей, врятувати вдалося трохи більше половини.

  Рятувальники роздають пам`ятки поводження під час риболовлі, утім - це лише профілактика нещасних випадків.  Побачивши камери, вудкарі ховають обличчя або тікають із насиджених місць.

  Ксенія Дворнікова, Олександр Водін, 5 канал


  Попередній матеріал
  Проти розвитку атомної енергетики протестують у Німеччині
  Наступний матеріал
  Суд США зобов`язав twitter надати IP адреси активістів Wikileaks
  Теги: