5.ua

БЮТ: МОЗ планує закупити карети швидкої допомоги за завищеними цінами [відео]

  За їхніми підрахунками, МОЗ переплатить двісті мільйонів гривень, бо купуватиме їх за ціною у 649 тисяч гривень за карету, а таку вартість, додають депутати, правоохоронці визнали завищеною ще торік. За інформацією нардепів, МОЗ закупить понад тисячу автомобілів, на це держава виділяє мільярд гривень. Тендер на закупівлю карет швидкої мали провести сьогодні, але його перенесли на вимогу одного з учасників, пояснюють у міністерстві. І додають, тендер проводитимуть прозоро. І обіцяють максимально торгуватися із виробниками, щоби здешевити вартість швидких.

  Павло Петренко, народний депутат, «БЮТ-Батьківщина»: «Планують закупити швидкі допомоги класу В по ціні 649 тисяч за кожен автомобіль. В кримінальній справі, про яку говорив, є у нас матеріали МВС аналогічні матеріали закуповували по цій самій ціні МВС встановив, що вони закуповувались з завищенням у 200 тисяч. Це близько 200 мільйонів гривень переплат».

  Віктор Сальков, в.о. керівника прес-служби МОЗ: «Під час розкриття  і будуть зрозумілі ціни, 10 числа буде розкриття, сподіваємося воно не буде перенесено і ми будемо торгуватися максимально зважено і максимально сильно з виробниками про зниження ціни. Наскільки це реально».

  Попередній матеріал
  Експерти: Без вирішення питання Тимошенко Україна має невисокі шанси для підписання асоціації з ЄС [відео]
  Наступний матеріал
  МЗС: РФ відмовилася відпустити на поруки Федоровича [відео]