Буковинці обладнали реанімобіль для 30-ї мехбригади

  Буковинські волонтери подарували реанімобіль 30-й механізованій бригаді. Ще в жовтні волонтери назбирали 7 тисяч євро, знайшли потрібну машину нарешті – бійці отримають фронтову швидку допомогу.

  Реанімобіль – наслідок майже двомісячної активної роботи буковинських волонтерів. На лобовому склі – імена людей, які найбільше доклалися до його придбання, а номерні знаки чітко свідчать, де саме працюватиме авто. У тому, що воно вкрай необхідне на передовій, волонтери не сумніваються.

  Кошти на придбання реанімобіля збирали в церквах і в супермаркетах. 30 тисяч гривень передав анонімний благодійник із Закарпаття. З апаратурою допомогли іноземці. Волонтер Анатолій Гапей каже: "Дефібрилятори подарував нам німець і лікар має доукомплектувати всім іншим, у нього вже вся апаратура є, бо машина прийшла не укомплектована".

  Долучилися і волонтери зі США. Так, член "Спілки української молоді" в Нью-Йорку провів благодійний марафон на 5 кілометрів і всі учасники збирали кошти.

  Остаточна вартість реанімобіля разом із обладнанням – 140 тисяч гривень. Саме авто придбали в Німеччині, частину апаратури – у Польщі.

  Зробивши одну добру справу, буковинці вже запланували наступну - модернізувати реанімобіль, що є на балансі Лужанської селищної ради, щоб потім передати його в Станицю Луганську.

  Голова Самооборони Кіцманського району Тетяна Тучак пояснила: "Там нема ні медика, ні швидкої, лиш ветеринар і хлопець 24 роки помер від втрати крові, бо йому відірвало ногу, то туди треба і машину, і медика".

  Піклуються буковинці і про щоденні потреби військових. До Різдва мають намір привезти на передову партію теплого одягу та харчів.

  Попередній матеріал
  Столтенберг – Яценюку: НАТО – з Україною
  Наступний матеріал
  Російський рубль став найслабкішою валютою світу
  Теги:

  Українці США розпочали волонтерську акцію "Взуй воїна"

  Херсонські волонтери відправили допомогу військовим у Піски

  Польські волонтери передали бійцям АТО джгути і перев'язочні матеріали

  Волонтери "відбили" в "Уроборонпрому" артилерійські системи для українських бійців