Бут відмовився від свого позову до журналістки "5 каналу" [відео]

  Народний депутат Юрій БУТ відмовився від свого позову до журналістки "5-го каналу" Ольги Сніцарчук. Відповідне клопотання нардепа задовольнили судді Апеляційного суду Києва.

  Ані сам депутат, ані його представники не пояснили раптову зміну позиції до справи. Нагадаємо, раніше Юрій Бут виграв позов, за яким мав отримати відшкодування моральних збитків від журналістки - нардепу не сподобалось, що в своєму матеріалі Ольга назвала його "відщепенцем від коаліції".  Бут стверджував - цей матеріал довів його до стану депресії, викликав безсоння, головний біль та зникнення апетиту. Задовольнити позивача зголосилися народні депутати. Вони назбирали двадцять тисяч гривень, проте Бут відмовився взяти гроші.

  Олександр Мачула, адвокат Юрія Бута: "Згідно мого доручення, я не уповноважений представляти інтереси пана Бута перед пресою та перед працівниками радіо та телебачення, тому жодних коментарів з приводу того чим керувася пан Бут. відмовляючись від позову я нажаль надати не можу".

  Ольга Сніцарчук: "Щодо мотивація Юрія Бута -  я не знаю можливо у нього пройшла депресія і мені звичайно як людині яка за першою ухвалою суду, яка призвела його до цієї депресії , зивачйно дуже приємно, що нарешті депутат,  я так розумію, має добрий апетит, спить ночами і все у нього в порядку - можу йому тільки побажати - БУДЬТЕ ЗДОРОВІ".

  Попередній матеріал
  Чилійські шахтарі визначають хто з них останнім підійметься на поверхню
  Наступний матеріал
  ЄС занепокоєний можливим приєднанням України до митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану
  Теги: