Булатов: Мені було настільки боляче і страшно, що я просив мене вбити

  "Мені було настільки боляче і страшно, що я просив мене вбити" - так лідер Автомайдану Дмитро Булатов завершив розповідь про тортури, яким його кілька днів поспіль піддавали викрадачі. Каже, вимагали зізніння про те, хто фінансує Автомайдан, і організовує поїздки до Межигір’я і маєтку Захарченка та Медведчука. Усі тортури знімали на камеру - Булатов каже, йому було настільки боляче, що він у якийсь момент не витримав, зламався і почав, на вимогу катів, обмовляти Автомайдан.

   

  На інвалідному візку Дмитра Булатова везуть на прес-конференцію. Це перше спілкування з журналістами після тижня тортур, які пережив автомайданівець.

  Сліди від цвяхів у Дмитра на руках й досі. Від численних ударів по всьому тілу залишились синці, - їх видно на фотографіях, зроблених напередодні лікарем.

  Пауліс Градаускас, хірург: «У мого пацієнта глибока рана, - 6 сантиметрів завдовшки на лівій щоці, численні порізи на руках і тілі. А також багато гематом. Це свідчить про жорстоке поводження з ним». 

  Своїх кривдників Дмитро не бачив. Каже, - на ньому весь час були окуляри з ватою усередині. Але підозрює, - хто може бути причетним до його викрадення.

  У Литві проведуть експертизу ушкоджень українця. До комісії, яка оглядатиме автомайданівця, мають увійти й експерти з України.

  Дар'я Феденко, «5 канал»: «Слава Україні!,- вітають на вулицях Вільнюса. Саме тут вже лікуються за рахунок уряду Литви 3-є українців. У тому числі і Дмитро Булатов. Ще 4-ро приїхали сюди шукати політичного притулку. Адже вважають, - в Україні їм загрожує реальна небезпека».

  Ростислав Мельник, активіст «Автомайдану»: «Мене бив «Беркут», поламали мені руку, зробили дві дирки в льогких. Я дізнався, що є така програма. Перший з українців кажуть мені. Президент до мене приходив. Трохи горжусь».

  Активісти Євромайдану у Литві обіцяють не сидіти склавши руки, - каже Олексій Гончарук. Він вже подав документи на отримання статусу біженця. А найближчими вихідними - організовує Автомайдан у Вільнюсі на підтримку Київських протестів.

  Олексій Гончарук, друг Дмитра Булатова, активіст «Дорожнього контролю»: «На цьому тижні хлопці передали прапори на автомобілі.  Я сподіваюсь, що зможуть хлопці з київського Атомайдану приїхати і акції тут постійно будуть проходити».

  Дар'я Феденко та Дмитро Демішев з Вільнюса, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Від вибуху, що пролунав зранку у Будинку профспілок, постраждали двоє хлопців
  Наступний матеріал
  ГПУ: Чорновол побили хулігани, через те, що вона підрізала їхню автівку
  Теги:
  Loading...