5.ua

Буковинська пенсіонерка пофарбувала хату у кольори державного прапора

  74-річна пенсіонерка з Буковини пофарбувала свій будинок у синьо-жовті кольори. Задум прикрасити оселю барвами українського прапора у жінки виник ще торік, проте, каже, раніше до справи руки не доходили. Таким чином мешканка вирішила підтримати українських вояків на Сході.


  Починалося усе із синьо-жовтого прапора на будинку, але 74-річній Єлизаветі Балюк цього видалося замало. Жінка купила фарби, найняла майстрів, оплатила три дні їхньої роботи. Тепер її хата – оселя справжньої українки.

  Своїм патріотичним будинком, розповідає жінка, вирішила підтримати українське військо на Сході. Проте задум розфарбувати оселю, виник у неї ще минулого року. Сусіди такому будинку не надивуються.

  Поруч з будинком Єлизавета Балюк висадила квіти – вони теж кольору оселі. А ще буковинка має власний оберіг: завжди носить із собою освячену в храмі синьо-жовту стрічку. Розповідає – щиро вірить, що спільними зусиллями та з Божою милістю українцям таки вдасться перемогти у війні.

  Стихійна громадська акція із фарбування різних об'єктів у патріотичні барви триває в Україні ще з весни. У Києві, наприклад, так прикрасили Оболонську набережну, у Запоріжжі - огорожу Дніпрогесу, а у Дніпропетровську відомий на усе місто довгобуд - готель "Парус" - оздобили гігантським тризубом, а потім і геть увесь фасад зробили синьо-жовтим.
  Попередній матеріал
  Автомобільний рух Хрещатиком повністю відновили
  Наступний матеріал
  Російські терористи у Горлівці переодягаються у цивільне і тікають до Єнакієва
  Loading...