Пам'ятний знак бійцям АТО
Пам'ятний знак бійцям АТО 5.ua

БРДМ із фронту: У столиці встановили пам'ятний знак загиблим воїнам

Пам'ятний знак загиблим воїнам АТО відкрили у столиці. На території Київського коледжу з посиленою військовою підготовкою встановили БРДМ

Бойову розвідувальну машину привезли з зони АТО. Спочатку планували використовувати її як навчальну, а потім зрозуміли - БРДМ, яким користувалися військові у Пісках під Донецьким аеропортом буде наочним нагадуванням молодим військовим про те, що на Сході триває війна. На пам'ятнику залишили справжні сліди від влучання уламків. Покласти квіти до нового пам'ятника змогли курсанти, викладачі, випускники коледжу, учасники АТО та військовослужбовці Збройних сил.

"Це дійсно реальна техніка, яка приїхала з під Донецького аеропорту, яка виконувала місію між Пісками та Донецьким аеропортом. Ми привозили для того, щоб зробити навчальну, але зрозуміли, що краща іде це вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя і продовжує захищати інтереси нашого українського народу і Батьківщини", - зазначив директор Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Василь Петрович.

"Пам'ять повинна жити. Якщо її не згадувати, ті події, які відбулися, не згадувати конкретних людей, з часом забувається. А саме отакі символ,и вони показують і відношення народу до тих, які загиблі і які поклали своє життя на алтар свободи українського народу", - додав начальник Головного Управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ Олег Грунтковський. 

Попередній матеріал
В "Укрпошті" розповіли, коли сподіваються відновити роботу
Наступний матеріал
Ironman Олег Іваненко: Новий український рекорд з тріатлону встановлено – включення
Loading...

У Запоріжжі вшанували пам'ять полеглих воїнів

"Справжній українець був": На Донеччині встановили меморіальну дошку полеглому бійцю АТО

Підірвався на ворожій міні: Стрий проводжає в останню путь полеглого героя

Прийняли останній бій поблизу Авдіївки: як Львівщина прощається з героями

Ворог гатив із мінометів, артилерії та БМП: двоє українських воїнів загинуло

У Міноборони назвали втрати ЗСУ на сході від початку 2017 року