novosti.dn.ua

Терористи вивезли у невідомому напрямку 200 дітей у Слов'янську

  Самопроголошена влада Слов'янська у четвер зібрала дітей, щоб вивезти їх з міста, посадила в автобуси, але через українські блок-пости вони досі не пройшли. Про це повідомив керівник медіа-центру АТО Владислав Селєзньов у п'ятницю на брифінгу, пише


  "Ситуація із вивозом дітей зі Слов'янська досить не зрозуміла. Станом на сьогодні не відомо, де перебувають близько 200 дітей", - заявив він.

  "Остання інформація, яку ми отримали вчора, - про те, що колона з 5 автобусів намагалася виїхати з міста Слов'янськ. Остання точка, де вона перебувала – це блок-пост сепаратистів на виході з міста Слов'янськ", - розповів речник АТО.

  "Далі ця колона рухатися не стала. Все завершилося тим, що сьогодні ми маємо наступну інформацію: до керівництва АТО не надходило жодного запиту від самопроголошеної влади Слов'янська щодо забезпечення безпечних умов для переміщення дітей у визначеному напрямку", - додав він.

  За його словами, де перебувають діти зараз - невідомо.

  "Блокпост українських військових (автобуси) не перетинали. Є інформація, що дітей чекають в "Артеці" у Криму. Яким чином, їх туди переміщуватимуть, невідомо", - зазначив Селєзньов.

  Водночас виданню Info Resist у прес-службі "Артеку" повідомили, що прибуття групи з 200 дітей із Слов'янська у санаторії очікують о 15:00 30 травня.
  Попередній матеріал
  Відділ Держприкордонслужби на Луганщині - в облозі терористів
  Наступний матеріал
  На Сході України зникла ще одна група спостерігачів ОБСЄ