ua.korrespondent.net

Бойовики відключили камери ОБСЄ в Донецьку та біля аеропорту

  Озброєні члени "ДНР" вимагали, щоб місія демонтувала своє обладнання

  У районі Донецького аеропорту моніторингове обладнання СММ вивели з ладу, а в Донецьку камери відключили від живлення. Про це повідомили у моніторинговій місії ОБСЄ, передає УНІАН.

  "Озброєні члени "ДНР" зупинили роботу віддаленого моніторингового обладнання СММ в районі Донецького аеропорту, що є порушенням Доповнення до Комплексу заходів з виконання Мінських угод. СММ дізналася, що вони відключили енергопостачання вищезазначеного обладнання СММ у Донецьку, заявивши, що вони отримали наказ від Захарченка", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, озброєні члени "ДНР" вимагали, щоб місія демонтувала своє обладнання, і погрожували, що інакше вони самі приберуть обладнання із застосуванням сили.

  "Спільний центр з контролю та координації і контактні особи "ДНР" були поінформовані про цей інцидент. Розміщення обладнання відбувалося при координації зі сторонами до його встановлення. Дії озброєних членів "ДНР" фактично вивели з ладу камери СММ у районі Донецького аеропорту", – підсумували в ОБСЄ.

  Як повідомляв 5.ua, в Авдіївку, по якій у ніч проти неділі завдали масованого удару, приїхали спостерігачі ОБСЄ, вони вже оглянули місце атаки.

  Попередній матеріал
  Прикордонники затримали партію "георгіївських" стрічок з окупованого Криму
  Наступний матеріал
  США допоможуть Україні реформувати митницю
  Теги:
  Loading...