Бойовики регулярно обстрілюють Зайцеве з боку Горлівки

Бойовики використовували міномети, гранатомети та стрілецьку зброю. Від вогню дедалі більше потерпають місцеві мешканці. Лише за останні два тижні тут зруйновані кілька будинків

За минулі два тижні ситуація у Зайцевому, що неподалік окупованої Горлівки, помітно загострилася. Крім постійних обстрілів зі стрілецької зброї, кулеметів та гранатометів, бойовики почали застосовувати міномети та артилерію.

Обстрілюють селище з окупованої Горлівки. Постійно до позицій військових намагаються підібратися диверсійно-розвідувальні групи.

Під кулями третій рік живуть майже три сотні мешканців Зайцевого. Здебільшого залишилися пенсіонери, молодь – виїхала. Українські військові привезли до села допомогу. Віддають власні запаси. Усього - близько 2 тонн харчів.

Місцеві за допомогу дякують, адже до найближчого магазину у Майорську – близько 4 кілометрів. Громадський транспорт не ходить.

Раз на тиждень до Зайцевого приїжджає лікар, приймає по дві години у гаражі. Сьогодні медиків до села не пустили через обстріли.

А ще – чи не після кожного обстрілу Зайцеве залишається без світла. Лагодять перебиті електромережі самотужки. Професію електрика довелось освоїти місцевому мешканцю, колишньому шахтареві Євгенові.

Потерпає від обстрілів терористів не лише Зайцеве, а й сусідній Майорськ. Кілька днів тому міна впала біля тамтешнього магазину. У приміщенні винесло шибки, посікло осколками обладнання та товар. Тоді минулося без поранених.

Попередній матеріал
Нардеп: Агентура Путіна в Європі надпотужна
Наступний матеріал
Попри протести городян завтра у Петербурзі офіційно з'явиться "міст Кадирова" – ЗМІ

З’явилися фото з місця обстрілу терористами Зайцевого, де загинув український боєць

КПВВ "Зайцеве" відновив роботу

Роботу КПВВ "Зайцеве" призупинено через обстріли бойовиків

Експерти та місцеві мешканці спростовують втрату Зайцевого

Бойовики провокували українських військових на відкриття вогню біля Зайцевого та Луганського

Волонтери оприлюднили відео з району боїв під Зайцевим