фото ГУР

Бойовики таємно вивозять до РФ тіла російських офіцерів - ГУР

  За інформацією розвідки, російські військовослужбовці підлягають прихованій кремації у мобільних крематоріях

  З початку серпня тіла кадрових російських військовослужбовців, які загинули на окупованих територіях Донбасу, більше не звозять до моргу, а приховано вивозять до Ростова-на-Дону (РФ). Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

  Так, у частинах і з’єднаннях російських окупаційних військ продовжується практика приховування дійсних причин загибелі та санітарних втрат серед особового складу.

  "Тіла кадрових російських військовослужбовців, які загинули на окупованих територіях сходу України, перестали звозити до моргу Донецької обласної клінічної лікарні ім.Калініна для проведення попередніх патологоанатомічних експертиз та тимчасового зберігання, а завантажують у спеціально обладнані рефрижератори (до 20 тіл загиблих), які приховано вивозять до м.Ростова-на-Дону", - мовиться у повідомленні.

  Крім того, за інформацією ГУР, російські військовослужбовці, які були призвані з-поміж добровольців для участі у бойових діях на Донбасі за спеціальними контрактами і загинули, підлягають прихованій кремації у мобільних крематоріях, обладнаних поблизу Донецька та Луганська без патологоанатомічної експертизи та оформлення свідоцтв про смерть.

  "Командирам це дозволяє виключати їх зі списків військових частин, як зниклих безвісти, або подавати як таких, що знаходяться у розшуку як дезертири. Легкі поранення та поранення середньої важкості, оформляються у лікувальних закладах, як побутові", - зазначають у ГУР.

  Як повідомили у штабі АТО станом на 6-ту ранку, за минулу добу російські окупаційні війська 49 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових. По укріпленнях у Березовому окупанти застосували 122-мм артилерію, у Світлодарську випустили понад сотню мін. 

  Попередній матеріал
  Мотузяник: Епіцентр бойових дій – Зайцеве і Світлодарськ, по позиціях ЗСУ випущено понад 300 мін
  Наступний матеріал
  Генпрокурор обговорив із владою Ізраїлю питання екстрадиції Ставицького і Табачника
  Теги:
  Loading...

  Речник АП: За минулу добу сили АТО зазнали втрат

  Ріо-2016: Українка пройшла у фінал багатоборства з художньої гімнастики

  Штаб АТО: По укріпленнях у Березовому окупанти застосували 122-мм артилерію, у Світлодарську випустили понад сотню мін

  Біотехнологи врятували від інвалідності бійця АТО із потрощеним хребтом