Скріншот відео

"Бойові швачки" невтомно допомагають бійцям АТО

Жінки плетуть сітки та шиють спідню білизну для військовослужбовців

Альтанка у столичному військовому шпиталі стала центром плетіння маскувальних сіток у зону АТО. Двічі на тиждень у ній збирається волонтерська група "Бойові швачки", а в інші дні плести можуть усі охочі, як відвідувачі, так і поранені. Для них швачки залишають в альтанці необхідні матеріали. Від початку літа гуртом сплели вже 15 сіток. Про це йдеться у сюжеті "5-го каналу".

"Бойові швачки"- це назва волонтерської групи. Вони плетуть сітки на території столичного військового госпіталю. Там встановили стенди, щоб кожний охочий міг прийти і допомогти з плетінням. Для таких відвідувачів залишають мішки з готовими клаптиками. "Бойові швачки" приходять до госпіталю двічі на тиждень і залишаються на цілий день поки не завершать роботу.

Поки одні плетуть сітки, інші завершують дошивати спідню білизну для військовослужбовців. Нині в тренді колір хакі. За два роки пошили близько 12 тисяч одиниць спідньої білизни. Усе - безкоштовно передають для армії.

Замовлень у швачок вистачає. Щодня до волонтерів надходять десятки звернень. Готову продукцію відправляють в зону АТО просто зі шпиталю.

Попередній матеріал
Гройсман: Ціна на газ не може бути дешевшою – така як в Європі
Наступний матеріал
В ГПУ розповіли за що затримали екс-регіонала Медяника

Гройсман: Ціна на газ не може бути дешевшою – така як в Європі

У Німеччині госпіталізували нападника, який атакував ресторан

В Крим через Керч зайшли колони російської військової техніки – відео

Збірна України з баскетболу U18 обіграла Угорщину та вийшла у дивізіон "А"