прощання з Годзилою 5 канал

Близько тисячі людей на Майдані Незалежності віддали останню шану бійцю 17-го мотопіхотного батальйону Дмитру Годзенку

Дмитро Годзенко загинув у Зайцевому 31 березня

Близько тисячі людей прийшли на майдан Незалежності провести в останню путь Дмитра Годзенка, бійця 17-го мотопіхотного батальйону з позивним "Годзила", який загинув під час обстрілу бойовиками Зайцевого, що неподалік Горлівки.

Попрощатися з Дмитром із передової прибули його побратими. Вшанувати памяять військового прийшли й чимало захисників України, які не були знайомі із загиблим. Боєць батальйону "Донбас" Андрій Іванов зізнається: хоча особисто не знав Годзенка, але вважає його побратимом.

Попрощатися з Героєм прийшли не лише військові та близькі. Квіти несли сотні людей, які знали про нього лише з репортажів журналістів.

Дмитро Годзенко загинув у Зайцевому 31 березня. Снаряд 120-го калібру влучив у будинок, у якому перебував військовий. Уламок міни пробив бронежилет. У квітні Дмитро Годзенко мав демобілізуватися. Він пройшов Майдан і у перші днів війни став до лав 17-го окремого мотопіхотного батальйону. За півдоби до загибелі Дмитро Годзенко дав інтерв'ю "5 каналу". І саме неподалік того місця, куди поцілили терористи. Поховали Дмитра Годзенка на військовому цвинтарі у Києві.

Дмитро Мороз, Олексій Страйков, 5 канал

Попередній матеріал
У центрі Рима стався вибух – загинула людина
Наступний матеріал
Пішов із життя керівник хору "Гомін" Леопольд Ященко