5.ua

Близько 300 людей зібралось на оголошене Народне віче у Луганську [відео]

   

  До мітингувальників приєдналися футбольні фанати команди «Зоря». Не минулося без провокацій. До мітингувальників підійшли близько десятка провладних прихильників, тож між противниками зав’язалася гаряча дискусія. Утім, уже за кілька хвилин антимайданівці покинули площу. Крім того, Луганську ОДА взялися охороняти Донські козаки, з якими у протестувальників були неодноразові сутички. Козаки переконують, взяли під охорону адмінбудівлю зі згоди Валерія Голенка - голови Луганської облради.

  Протестуючий:«Режим Януковича посыпался! Ура! Символ революции  передам в областную администрацию! Таким мы обложим ее всю, и пусть она горит синим пламенем с такими руководителями. Слава Украине!»

  Ірина Верегіна, член Штабу національного спротиву Луганщини: «Ми виходимо сьогодні на майдан, ми вимагаємо відставки президента, ми вимагаємо відставки губернатора. Але штурму ода ми проводити не будемо. Ми розуміємо, в якому регіоні ми живемо, ми несемо відповідальність за людей, які приходять до нас на майдан».

  Володимир Вороб`єв, козачий полковник: «Мы хотим защитить свою власть. Мы будем патрулировать, наблюдать, смотреть и сообщать обстановку и в случае необходимости привлекать большие силы. У нас есть резервные группы, которое будут, если дойдет до физического конфликта, насилля, то мы можем встать на защиту».

  Попередній матеріал
  Голову районного партійного осередку «Свободи» затримали на Полтавщині
  Наступний матеріал
  Лебедєв: Українська армія не втручатиметься у конфліктну ситуацію в країні
  Теги:
  Loading...