5 канал

Блогер про скандальний виступ "95 кварталу": "Так от жартувати над Україною - нижче пояса"

У країні, де консолідується суспільство, реакція на такі жарти абсолютно нормально

Таке в ефірі "5 каналу" заявив блогер Серж Марко.

"Реакція суспільства абсолютно нормальна, у нас зараз в країні відбуваються події, які консолідують суспільство дуже сильно, яке на всі ось ці маркери дуже різко реагує, і в світлі російської агресії на сході, і в світлі взагалі геополітичної ситуації, в тому, що є люди, які навпаки намагаються популяризувати Україну в світовій громадськості, а хтось цього не розуміє і негативно про неї відгукується, навіть ось у таких міжнародних фестивалях", - зазначив Марко.

"Це нормально, якщо в такій ситуації суспільство буде вказувати, що йому це не подобається. Це не стоїть на порядку денному, ось так от жартувати над Україною - нижче пояса, нам це не подобається. Це не тому, що сатирику вказують, а тому що це не сприйнялося, як гумор", - додав блогер.

Нагадаємо, виступ був показаний увечері в суботу, 10 вересня. У ньому предметом висміювання стали не тільки окремі українські політики, як раніше, а й сама Україна, яка, зокрема, за словами Зеленського, "нагадує актрису з німецьких фільмів для дорослих".

Попередній матеріал
На Сумщині на хабарі зловили митника, що допомагав безперешкодно дістатися Росії
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань українсько-російського конфлікту для роботи з іноземними ЗМІ - завершено