5.ua

Благодійники передали прикордонникам броньований КамАЗ і позашляховики з кулеметами

  Українські прикордонники отримали броньований КамАЗ. Машину передали підрозділам відомства у Бортничах під Києвом. Згодом вона вирушить на схід України.


  Гроші на бронювання автомобіля – а це 600 тисяч гривень – надали благодійники. КамАЗ, який призначений для перевезення вантажів та військових, тепер слугуватиме ще й мобільним блокпостом для прикордонників. Розробники броньовика запевняють: тепер йому не страшні ані міни, ані обстріли. Крім того, прикордонники зможуть відкривати вогонь на ураження, не виходячи із нього.

  У машині переобладнані кабіни, відсік для десанту, а також зроблено додатковий бронезахист двигуна, паливних баків та акумулятора. Незабаром забронювати у такий спосіб планують ще два КрАЗи Національної гвардії.

  Директор фірми-розробника Олег Висоцький запевнив: "20 осіб завтра поїдуть на свою роботу. При цьому їх мама, дружина, донька знатимуть, що їхня рідна людина перебуватиме в захищеній машині, а не під тентом. Тобто, ні куля, ні вибухова хвиля не зашкодить йому. Ми можемо зробити 50 машин, решта заводів ще, припустимо, 100 машин. 100 машин на 20 – 3 тисячі людей через місяць вже будуть захищеними".

  Також прикордонникам передали два позашляховики з кулеметами на базі автомобілів "Фольксваген". Їх теж вдалося розробили за рахунок українських доброчинців.

  Попередній матеріал
  З початку АТО загинуло 363 українських військових
  Наступний матеріал
  На Харківщині серед переселенців з Донбасу виявили 60 підозрілих осіб
  Loading...