Благодійний різдвяний ярмарок солодощів відкрився у київській галереї «Лавра»

  Благодійний різдвяний ярмарок солодощів відкрився у київській галереї «Лавра». Скуштувати шоколадні цукерки ручної роботи, фруктові пироги, хрустке печиво, різнобарвні тістечка благодійники запросили сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки.

   

  Подарувати свято дітям, які позбавлені родинного тепла, головна мета Благофесту. Для запрошених народні умільці влаштували чисельні майстер-класи. А кондитери підготували смачний урок із дегустацією.

  Юлія Оніщенко, співорганізатор «Благофесту»: «Мы не собираем деньги и не передаём их кому-то. потому что как правило, потом не понятно куда же они делись. Мы делаем это локально, то есть на месте: привезли детей организовано, подарили им праздник и они счастливые уехали».

  Приєднатися до фестивалю могли всі охочі разом із дітьми. Для них це можливість навчитися благодійності, кажуть організатори. Приміром, п’ятирічна Даринка малятам із дитячих будинків вирішила подарувати віршик.

  Дарина Артемчук: «Не в постелі і не в домі незвичайної краси

  А у яслах, на соломі, народився Божий син.

  В небі зірка засвітила і світитиме всяк час,

  Бо усі оповістила, що прийшов на землю Спас».

  Даринка на свято прийшла з батьком. Маму залишили вдома няньчити молодшого братика. Його родина Артемчуків нещодавно всиновила. 

  Леонід Артемчук: «Після того як ми його всиновили, моя дружина завагітніла. Ми розуміємо, що таке дитина, що таке щастя. Ми мріяли його збільшити».

  Надихати українців робити добрі справи Благофест обіцяє й надалі. Наступний ярмарок солодощів запланували на весну.

  Людмила Голоднік та Олексій Тищенко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У МЗС України закликають українців утриматися від поїздок у Бангкок
  Наступний матеріал
  Гармс: Побиття Луценка свідчить про посилення насильства проти мирного руху з боку української влади
  Теги:
  Loading...