Благодійний майстер–клас з йоги для чернівецьких безхатченків

  Благодійний майстер–клас з йоги провели для чернівецьких безхатченків. Організатори сподіваються - йога допоможе людям привести до ладу фізичний та духовний стан, а також – урізноманітнить дозвілля. А от чи сподобався такий вид спорту безпритульним – дивіться далі у сюжеті.

  Вправи на гнучкість та стрункість, налагодження гармонії із собою. Представники йога-клубу провели півторагодинний майстер-клас для безпритульних у Чернівцях. Кажуть, завдання для новачків, тому вправи не складні. А позитивні зміни людське тіло відчуває вже після першого заняття.

  Людмила Померанцева, керівник йога-клубу: "Ці асини(вправи) приводять людину, її тіло та емоції до певного порядку. Людина стає стрункіша, впевненіша у собі, і це її спонукає до більш позитивного мислення"

  У чернівецькому центрі для безпритульних запевняють - таке дозвіллля дає можливсть  налагодити своє життя.

  Анастасія Берідзе, інформаційний менеджер ГО «Народна допомога»: "Важливо не лише нагодувати людину, дати їй дах над головою, забезпечити якісь гігієнічні норми, але важливо також й інша сторона – це життя людини. І оскільки бездомні люди не мають можливості обирати вільно собі вид спорту, то для них це можливість жити так як й інші".

  Після першого заннятя з йоги учасники майстер-класу кажуть - такий спорт їх цікавить, проте не знають, чи продовжать тренування.

  Тетяна, учасниця майстер-класу з йоги: "Ну, в общем-то, новые ощущения. Не знаю. Я этим никогда не занималась, да и вообще, спортом никогда не занималась. Ну в общем-то интересно".

  Організатори майстер-класу кажуть - безкоштовні заняття проводитимуть раз на тиждень і сподіваються, що кількість відвідувачів зростатиме.

  Майя Гуменна, Сергій Льоткін, Чернівці "5 канал".

  Попередній матеріал
  Консерватори лідирують на парламентських виборах у Канаді
  Наступний матеріал
  Цінні документи та комп`ютери вивезли американські військові з будинку бін Ладена
  Теги:
  Loading...