5.ua

Біженці: кримчан залякують і вибивають гроші для утримання окупантів

  25-метровий український прапор на підтримку Криму розгорнули у центрі Ужгорода. Мешканці найзахіднішого українського міста, що зібралися на недільному вічі, співали гімн України, скандували "Разом ми сила", "Ні війні" та "Крим це Україна", потому влаштували мітинг.

  На мітингу засудили дії окупантів та сепаратистів на півострові. Крім того, зі сцени виступали біженці з Криму, яких прихистили мешканці Закарпаття. Вони розповіли про ситуацію на півострові.

  Олена Тимощенко, мешканка Сімферополя: "Люди бояться высказывать свою позицию по поводу – политическую, личную свою – кому они там отдают предпочтение, потому что им угрожают, агитация ведется по квартирам, людей запугивают. Навезли молодчиков пророссийских, казаков, заставляют людей – с учреждений государственных собирают деньги в принудительном порядке для их содержания".

  Марія, мешканка Ужгорода: "Коли почалися тільки перші захоплення, тоді треба було втрутитися і в самому початку задавити, а так ми кинули людей, ми кинули українців, кинули кримчан, всіх кинули… Зворотній шлях завжди дорожчий, завжди дорожчий".

  Попередній матеріал
  У Харкові розгромили офіс "Просвіти" та "Правого сектору" – міліція не заважала
  Наступний матеріал
  Шахрай видавав себе за постраждалого героя Майдану
  Теги:
  Loading...