5 канал

Більшість жителів Донбасу вірить у те, що по всій лінії фронту стріляють і наступають саме ЗСУ - волонтер

Ніч в районі Авдіївки пройшла відносно спокійно

Ситуація у промзоні біля Авдіївки стабілізувалася. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" розповів чільник волонтерської групи "Повернись живим" Віталій Дейнега.

"Ситуація (в Авдіївці - 5.ua) зараз значно краще, ніж була. Ця ніч пройшла відносно спокійно. У нас було троє поранених за останню добу ... Загиблих з нашого боку на промзоні немає. По ситуації - були бої, в принципі як зазвичай, тобто зі стрілецької зброї, були 122-мм міномети з того боку", - сказав він.

На запитання, чи вірять жителі територій, наближених до "гарячих точок", у пропаганду "Сепар-ТВ" та інших, що нібито по всій лінії фронту, а особливо біля Авдіївки, Збройні сили України, порушуючи Мінські домовленості, обстрілюють і наступають, волонтер сказав: "Люди вірять. От в нас два дні тому було відео, в якому ми показували бої на промзоні і там був момент, коли летять трасери. Ми стріляли зеніткою, калібр там 23-мм, великий такий доволі снаряд, а в кадрі здається, що це "Гради". І сепаратисти кругом почала казати - от дивіться, "укропи" стріляють "Градами".

Дейнега додав: "В Авдіївці наше телебачення не бере. Дуже погано бере два канали. А канали "Новоросія-ТВ", оці "Сепар Ньюз" бере чудово. Людина не має доступу до іншої інформації. Вона включила, бачить, що там "укропи" погані, вони її вбивають, вона в це вірить. На жаль, велика кількість населення, особливо окупованих територій, в це вірить".

Попередній матеріал
У Києві на будівельному майданчику стався значний зсув ґрунту - засипало промзону
Наступний матеріал
У Запоріжжі посеред вулиці розстріляли полковника міліції у відставці
Теги:
Loading...