Більшість ужгородських волонтерів – жінки, серед яких є і багатодітні мами

  У лавах ужгородських волонтерів активно працюють мами, серед яких є і чимало багатодітних.


  Доки малеча в дитсадках та школах, матусі приходять до офісу підтримки закарпатських військовиків. Допомагають їм і старші діти. Одні малюють, інші виготовляють сувеніри, потому – продають на імпровізованих ярмарках. На вторговані гроші дорослі купують необхідне для земляків, які воюють на сході України.

  Мешканки Ужгорода Лариса Турок та Ольга Томашевська багатодітні мами. У кожної з них - по четверо дітей. Проте нинішній їхній клопіт - не домашні справи, а турбота за земляків, які воюють з терористами.

  Поки Лариса Турок допомагає у волонтерському центрі, за молодшими дітьми доглядає її 20-річний син. Хлопець встигає і зі школи менших забрати, і на гуртки відвести. Натомість, у Ольги Томашевської мамині обов'язки переймає бабуся.

  Ужгородський офіс підтримки закарпатських воїнів працює від початку боїв на Сході. Серед активних волонтерок – три багатодітні мами, а загалом організація налічує до сотні активісток.

  Подякувати волонтеркам за допомогу прийшов військовослужбовець 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Ворона. За кілька днів чоловік повертається на передову – на Донеччину.

  "Якби не ви – я не знаю, що б ми там робили, тому що без вашої допомоги там дуже-дуже важко, незалежно від того, на передовій ми чи ні, так що за вашу роботу вам велике-велике дякую!" – каже боєць.

  Попередній матеріал
  Російські терористи знову обстрілюють Донецьк - є жертви
  Наступний матеріал
  Правоохоронці створили опергрупи для пошуку виконавців масових розстрілів майданівців