profspilka.kiev.ua

Більшість українців вважає, що закони щодо Донбасу не принесуть миру - опитування

  Більшість українців - 62% - вважає, що прийняті 16 вересня закони про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей та амністію не зможуть забезпечити мир на Сході України.


  Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією GFK протягом 19-21 вересня, пише "Українська правда".

  У позитивний результат цих законів вірить 31,6% опитаних. 43,6% не підтримують ухвалені парламентом 16 вересня закони щодо Донбасу. Свою підтримку цьому закону висловили 38,6% респондентів.

  Водночас 17,8% опитаних не змогли висловити свого ставлення до факту прийняття закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

  75% респондентів у віці старше 18 років знають про те, що Верховна Рада прийняла Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Чверть опитаних не обізнані з цим фактом.

  Про прийняття Верховною Радою Закону про амністію (звільнення від відповідальності) учасників незаконних збройних формувань в Донецькій та Луганській областях загалом знають 70% респондентів, не знають – 29%.
  Ця подія знайшла підтримку в третини опитаних (35,5%), тоді як більше половини (57,3%) не схвалюють прийняття закону про амністію, а ще 7% не змогли висловити свого ставлення.

  67% респондентів негативно ставляться до того, що ці два закони були проголосовані у Верховній Раді в таємному режимі.

  Тільки 10% підтримали такий формат голосування. Водночас 19,5% опитаних відповіли, що їм байдуже, в якому режимі прийняли ці закони.

  Опитування проводилося компанією GfK Ukraine на замовлення Громадської організації "Фонд "Відкрита політика" протягом 19-21 вересня 2014 року.

  Обсяг вибірки: 800 інтерв'ю, респонденти: населення України віком від 18 років (відповідно до національної репрезентативної вибірки). Опитування проводилося методом телефонного інтерв'ю (дзвінки на мобільні номери). Максимальна похибка – 3,5%.
  Попередній матеріал
  КМДА оголосила земельний аукціон і виправдовується за ділянки для бійців АТО
  Наступний матеріал
  Київрада хоче опалювати столицю взимку не газом, а мазутом
  Теги:
  Loading...