Більше ніж десять років без води живуть мешканці селища на Луганщині

  Більше ніж десять років без води живуть мешканці селища Новопавлівка на Луганщині. Водогін давно вийшов з ладу, а нового так і не збудували. Люди намагаються власними силами зарадити ситуації.

  По п`ять-шість разів на день доводиться мешканцям селища Новопавлівка ходити по воду з відрами. Центральний водогін вийшов з ладу п`ятнадцять років тому. Вода є лише у свердловинах та у колодязях. 

  Любов Набруліна: "Люди ходят, где наберут, хотя есть и свои скважині, хоть и технические. А так живем как бомжи. А питьевая? Нет у нас питьевой".

  Лілія Прокопенко, "5 канал": "Ось цей колодязь – єдиний на десяток багатоповерхівок. Проте вода у ньому придатна лише для технічного використання".

  Неодноразово санепідемстанція проводила експертизи води у селищі. Людям не радять використовувати її для гігієни та миття посуду.

  Щоб у квартирі була бодай якась вода, люди власним коштом пробурили свердловини. Від них прокладають водогін до помешкань. І це лише половина системи. Необхідно ще придбати фільтри, насоси та ємності для зберігання води. А це чималі гроші – від п`ятнадцяти тисяч гривень. Та й це не гарантія стабільного водопостачання. 

  Поліна Мельникова: "У нас здесь неудачное место. Если попадаеш на камень, порода, то там более менее чистая. У нас очень глинистая. Постоит 3 дня и на ней получается какая-то пленка жирная, какая причина неизвестна".

  Вєра Рибак: "У вас есть скажина?- Нет. Мне не за что ее делать. И в скажине вода техническая".

  Місьскі чиновники про проблему знають. Неодноразово зверталися по допомогу і до обласної влади. Цьогоріч вистачило грошей лише на дослідження мережі та на те, щоби прокласти водогін із сусіднього міста.

  Сергій Лук`яненко, заступник Краснолуцького міського голови з питань ЖКГ: "Учитівая то, что конец года, в бюджете єти средства не біли предусмотрени. Мі сейчас подготовили проект на следующий год, закладіваем в бюджете нашего города, для того чтобі подвести воду в первую очеред в садик на єтом поселке и школу".

  Чиновники запевняють - ведуть перемови і з водопосточальною компанією. Та має відновити  мережу водогону. Проте, коли і чиїм коштом це можливо зробити, чиновники ані пари з уст.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал"

  Попередній матеріал
  За пошкодження пам`ятника Сталіну "тризубівців" засудили від 1 до 3 років
  Наступний матеріал
  У Австралії від повеней потерпає штат Новий Південний Уельс
  Теги: