Фото Міноборони

Більше 102 млн. грн. надійшло на рахунки Міноборони в рамках акції "Підтримай Українську армію"

  На рахунки Міністерства оборони України від громадян та підприємств надійшло вже понад 102,7 мільйона гривень; гроші надійшли від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України в рамках акції "Підтримай Українську армію". Про це 17 квітня повідомили в прес-службі Міноборони України.

  Як повідомляє оборонне відомство, з цієї суми 97 мільйонів гривень – грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

  Також за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер "565" на підтримку Української армії перераховано 24 мільйони 593 тисячі гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

  Крім того Міністерство оборони повідомляє, що на рахунки відомства надійшло 79,2 тисячі доларів США та 32,8 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми), залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав 39,6 тисячі доларів США (гривневий еквівалент – 447 тисяч гривень) та 16,4 тисячі євро (гривневий еквівалент – 249,2 тисячі грн).

  Попередній матеріал
  Старшого сина Януковича оголошено в розшук СБУ
  Наступний матеріал
  В Маріуполі - спокій, військова частина чекає на обіцяну винагороду
  Теги:
  Loading...