5.ua

Більше 1000 переселенців з Криму та Донбасу отримують зараз пенсії на Сумщині

  Для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої Росією території та районів проведення антитерористичної операції, діє спрощений порядок переведення пенсій.


  Органи Пенсійного фонду Сумщини оперативно вирішують питання, пов'язані з пенсійним забезпеченням громадян, які приїхали на тимчасове місце проживання з Криму, Донецької та Луганської областей. Цим людям надається всебічна допомога в отриманні необхідних документів для виплати пенсій, повідомляють у Сумський ОДА.

  Згідно з повідомленням, за отриманням пенсії до органів Фондув  області звернулися більше 1000 пенсіонерів (зокрема, 53 громадянина з АР Крим та м. Севастополь, 561 – з Донецької області, 394 – з Луганської області).

  Наразі забезпечена виплата пенсій за місцем перебування в Сумській області всім пенсіонерам, які прибули з тимчасово окупованої території. Понад 400 переселенців зі східних регіонів отримують пенсії за матеріалами електронних пенсійних справ.
  "Для виплати пенсії за новим місцем проживання приїжджі пенсіонери мають звернутися у відповідне управління Пенсійного фонду з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду. У разі відсутності чи втрати документів варто скористатися послугами міграційної служби, де ці документи відновлять. При зверненні до органу Пенсійного фонду також стане у нагоді наявність пенсійного посвідчення.
  Виплата пенсії за новим місцем проживання може бути проведена в поточному місяці за додатковими відомостями або ж у наступному. Це залежить від того, коли пенсіонер звернувся до управління Фонду (на початку місяця, в середині чи після закінчення виплатного періоду)", - зазначили у Сумський ОДА.

  Заяви від переселенців про запит пенсійної справи приймаються без відповідного посвідчення фактичного місця проживання.
  Попередній матеріал
  Уряд визначив механізм проведення перевірок суб'єктів господарювання в Україні
  Наступний матеріал
  Екс-міністра оборони Єжеля звинуватили у знищенні забезпечення тилу
  Loading...