tver13.org

Тука заявив, що після ефіру на одному з каналів на нього "чекала група людей в камуфляжі"

  За його словами, кілька людей знімали на відео розмову, багато хто з них плутає "боротьбу з контрабандою" і "повну блокаду"

  Після ефіру на одному з телеканалів на Туку біля виходу чекала група людей в камуфляжі. Про це заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив на своїй сторінці у Facebook.

  "Після ефіру, на якому був присутнім (серед інших) і ... Семен Семенченко, на мене біля виходу чекала група людей в камуфляжі. Як з'ясувалось, це та група людей, які ініціювали так звану "блокаду", – написав Тука.

  Він також додав: "По-перше, кілька людей знімали на відео нашу розмову (на телефони та планшети), тому, я був би вдячним, якби вони виклали повне відео і надали мені можливість оприлюднити його – мені нема чого приховувати. По-друге, люди там різні – від спокійних і врівноважених, які здатні слухати і прислуховавутись, до таких, які чують лише себе і монополізували "право на правду". По-третє, люди реально дезорієнтовані, більшість з них не знала про мене нічого (від "ви – мер Луганська", до "прийміть Закон").

  Також Тука сказав, що людьми керували. "По-четверте, люди керовані. Наприкінці бесіди з-за спин почулась команда "уходім" і всі дисципліновано розвернулись і пішли. По-п'яте, багато з них плутає "боротьбу з контрабандою" і "повну блокаду". По-шосте, з одного боку, вони погоджуються, що "керівники ОРДЛО" – маріонетки Кремля і самостійних рішень не приймають, з іншого боку, вони вважають, що саме тиск на "графа Луганського" та "князя Донецького" примусить останніх до звільнення полонених. По-сьоме, одні казали, що вони готові до узгоджених дій з владою, в той час як інші казали, що вони не хочуть нікому підпорядковуватись. Останнє: я залишаюсь переконаним в тому, що цими людьми керують і маніпулюють. Роблять це політикани, зокрема - ... Семен Семенченко", – написав Тука.

  Раніше, Тука прокоментував ідею щодо блокади Добасу: "Це політична акція, без наслідків".

  Попередній матеріал
  Україна має перейти на власний газ до 2020 року - Гройсман
  Наступний матеріал
  Російська пошукова група підняла з дна Чорного моря другий "чорний ящик" літака Ту-154

  Тука: Заяву щодо початку блокади окупованих територій Донбасу зробили не ветерани АТО

  Тука прокоментував блокування "Л/ДНР"

  Тука озвучив ймовірну причину поїздки Савченко на переговори з ватажками "Л/ДНР" у Мінську

  Тука сказав про серйозну загрозу для вирішення конфлікту на Донбасі