5 канал

Бійці розповіли про зміну тактики бойовиків: "перемир'я терористи тут розуміють по-своєму"

Військові та мирне населення укріплюють позиції, аби у разі ескалації дати гідну відсіч

Замість великокаліберної артилерії бойовики стали більше використовувати снайперів із далекобійними гвинтівками. Терористи цілять не лише в українських військових, а й мирних мешканців. Вони, користуючись затишшям, виходять на вулицю, аби полагодити будинки після обстрілів.

Бійці стверджують, що від початку вересня, окрім снайперів, активізувалися на цьому напрямку і диверсійні групи супротивника, які наближаються на відстань кидка ручної гранати.

Військовослужбовець окремого батальйону "Донбас-Україна" ЗСУ із позивним "Вар" каже, що бойовики підходять до сил АТО майже впритул, і вже знають шляхи відходу.

Натомість, боєць "Донбасу" "Кот" згадує про нещодавній бій з російськими спецпризначенцями поблизу Авдіївки. Тоді ворог намагався підступити вночі, але бійці з "Донбасу" чекали на напад. "Тоді щільність (ворожої групи) була дуже висока, ми викликали іншу групу на підтримку", - згадує "Кіт".

Військовослужбовці жартують, що перемир'я на цій лінії оборони терористи розуміють по-своєму.

"Перемир'я...це коли гумконвой прибуває, гречка "падає", тушонка іноді непогана, рис, горох чи що там ще до них привозять? Загалом, тим, що не для продажу, вони з нами "укропами" діляться", - розповідає боєць.

Поки триває перемир'я, невтішні дані надходять від розвідки батальйону. На тому боці ворог активно передислоковує техніку, зміцнює позиції.

"Помічені пересування противника вздовж лінії розмежування, підвезення боєприпасів та інженерного обладнання позицій противника", - зазначає заступник командира окремого батальйону "Донбас-Україна" ЗСУ"Манштейн".

Разом з тим, донбасці кажуть, що також укріплюються і готуються дати гідну відсіч.

Дмитро Мороз та Анна Кудрявцева, "5 канал"

Попередній матеріал
У нардепа Ігоря Луценка вкрали мотоцикл
Наступний матеріал
Данія відмовилась визнати результати "виборів" в окупованому Криму – МЗС

"Туристи" намагались вивезти з АТО зброю, призначену для масового знищення танків – поліція

Режим тиші: за добу російські найманці здійснили 30 обстрілів

У Росії відхрестились від угоди про режим припинення вогню на Донбасі

З Росії на Донбас прибув ешелон з тоннами боєприпасів та військовою технікою – ГУР