Бійці 28 мехбригади встановили український прапор на Луганській ТЕС

Четверо армійців піднялись на найвищу на Луганщині споруду, на висоту 240 метрів

Психологічний тиск на ворога – це також війна, і відчутна. Бійці 28-ї бригади вкотре нагадали проросійським найманцям, хто в хаті господар, і що територія довкола Щастя – це Україна. На одній із труб місцевої теплоелектростанції встановили державний прапор. Четверо армійців піднялись на найвищу на Луганщині споруду, на висоту 240 метрів.

У пам'ять про перші втрати у війні на Донбасі, яких 28-ма бригада зазнала 2 роки тому, військовослужбовці підкорюють найбільшу висоту Луганщини – трубу Луганської ТЕС у Щасті.

Поки четверо бійців підіймаються на верхівку, армійці на позиціях у Щасті не втрачають пильності. Зізнаються, попри відносну тишу, диверсанти спокою не дають.

За даними розвідки, за кількасот метрів від українських позицій працює снайперська група терористів.

Військовослужбовці розповідають, обстріли саме на цій ділянці припинилися ще рік тому. Під час активних боїв станція кілька разів виходила з ладу. Без світла тоді залишалися і самі сепаратисти. Тепер бойовики використовують на цій ділянці лише стрілецьку зброю.

28-ма бригада – це уже четвертий підрозділ, який долає цю висоту. До цього стяги у Щасті встановлювали бійці батальйону "Айдар", 80-ї та 92-ї бригад.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
72-річний Мік Джаггер стане батьком увосьме
Наступний матеріал
Пожежу на військовому полігоні на Чернігівщині локалізували

Захисники Мар'їнки встановили український прапор перед носом бойовиків

В Ялті на маяку намалювали прапор України

У військових частинах Нацгвардії щоранку підніматимуть державний прапор