Бійці 14-ї бригади 5 канал

Бійці 14-ї бригади повернулися із зони АТО

10 місяців на передовій, зокрема біля Мар'їнки та Красногорівки, позаду

Попереду у багатьох вояків демобілізація. Але перед тим бійців зібрали на Рівненському полігоні і вручили грамоти, подяки та почесні відзнаки.

Прибули армійці у місто Костопіль. Військовий із позивним "Їжак" згадує, на фронт потрапив у четверту хвилю мобілізації - торік у лютому. Спершу захищав Красногорівку, за два місяці перебазувався в іншу гарячу точку - під Мар'їнку.

"Два дні, як прийшли, вже прийняли бій. Вони спостерігали, як ми виривали позиції біля терикону. І почали по нас cтріляти. А в нас позицій тих взагалі нуль, але відбили атаку", згадує "Їжак".

Військові розповідають, стояли до ворога упритул - деякі позиції сепаратистів були лишень за 250 метрів від їхніх окопів. Без бою не минало ані дня. І так усі 10 місяців на передовій.

"Буквально два тижні тому був серйозний бій, в якому ми теж досягли успіхів. Нам вдалося підпалити ліс і укріплення сепаратистів по всій лінії оброни перед Мар'їнкою. Якщо б була команда йти вперед, ми могли б зайняти передмістя Донецька, але ми виконуємо Мінські домовленості і змушені лишатися там, де ми є", - зазначив прес-офіцер 14-ї механізованої бригади ЗСУ Влад Якушев.

Без утрат на передовій не обійшлося, розповідає начмед першого батальйону. Доводилося навіть реанімувати бійця після клінічної смерті.

За лічені дні на більшість цих хлопців чекає демобілізація. Хтось скоро зустрінеться зі своїми рідними, а дехто, вже підписав контракт та має намір продовжити службу у зоні АТО.

Володимир Струс, Роман Свирида, Дмитро Сидор, Рівненська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Порошенко запропонував Кабміну підвищити зарплату суддям
Наступний матеріал
"Операція "Арго" завершилась успіхом" – Віра Савченко повернулась в Україну
Теги:
Loading...