Бійка в Одеській школі: директор, завуч та 2 дітей - у лікарні

  Скандал в одеській школі. Бійка між семикласниками через мобільний телефон переросла у з`ясовування стосунків між батьком одного з учнів та вчителями і дирекцією школи. Як наслідок: з діагнозом черепно-мозкова травма - в лікарнях перебувають двоє підлітків, директорка школи та завуч. Правоохоронці вирішують питання щодо порушення кримінальної справи.

  Семикласники Володимир та Сергій багато років товаришували, розповідає заступник директора школи Віра Лукашенко. Так було, принаймні, до понеділка. Суперечка спалахнула в шкільній їдальні. Двоє підлітків не поділили мобільний  телефон. Образи переросли в бійку.

  Тетяна Аврамук, мати учня 7 класу СШ № 125 Володимира Аврамука: "Мне мама позвонила. Я говорю - раз ваш сын пострадал, я готова выплатить сколько там это будет стоить. Я говорю, приеду и мы все решим".

  Раніше за батьків Володимира до школи приїхали тато та мати Сергія. Сина вони побачили в медпункті зі зламаним носом. Як розповідають вчителі, батько семикласника – директор приватної охоронної фірми – вирішив провести власне розслідування негайно. За ним послідувало і покарання -  директор та завуч навчального закладу тепер у лікарні зі струсом мозку.

  Віра Лукашенко, заступник директора з навчально-виховної роботи СШ№ 125: "Батько фактично почав вчиняти самосуд над цією дитиною. Спочатку загрожував. Витяг з медпункту, почав душити, кинув об стінку коридору. На захист цієї дитини встала директор школи, за що одержала від батька".  

  Батько Сергія – Валерій і сам вчився у тій самій 125-тій школі. І нинішня директорка навчального закладу колись була його класним керівником. Колишній учень нині відкидає закиди про те, що підняв руку на освітянку. Каже, жінок не бив, просто намагався поспілкуватися з однокласником сина.

  Валерій Осадченко, батько учня 7 класу СШ№ 125 Сергія Осадченка: "Преградили мне путь директор, завуч и два учителя. Когда я попытался подходить, завуч ... точно не помню, схватила меня за правую руку, начала тянуть. Директор встала ко мне спиной и закрыла этого мальчика. Два учителя начали меня отталкивать. Взяла меня за руку. Я просто провел рукой, она упала". 

  Кривдника сина, запевняє Валерій він так само не чіпав. Травми той, начебто, зазнав, коли сам завдав удару головою під час бійки. Тепер встановити, хто й кого бив мають правоохоронці.

  Олександр Лисий, начальник кримінальної міліції у справах дітей Одеського міськуправління ГУМВС України в Одеській області: "О квалификации мы не можем говорить. Т.к. некоторые из участников находятся в медицинских учреждениях, следственно отсюда мы должны знать характер причиненных телесных повреждений".

  Відучора троє братів та сестер Володимира до школи номер 125 не ходять. Мати-героїня, яка народила дванадцятьох дітей, малечу до навчального закладу, де сталася сумна історія з сином-семикласником, не пускає.

  Олексій Єсін, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  Попередній матеріал
  Туск: Польща готова брати участь у новому проекті ПРО
  Наступний матеріал
  Урни з прахом діячів УНР урочисто зустріли в Україні
  Теги: