5.ua

Безвізовий режим між Україною та ЄС можуть запровадити до кінця 2015 року  Це організація, яка вивчає виконання плану дій щодо лібералізації у країнах Східної Європи. За спостереженнями Бенедичака, український парламент та уряд пожвавили роботу з ухвалення необхідних законів, що дає підстави сподіватися на виконання всіх пунктів другого етапу підготовки для скасування віз – і це попри наявність набагато важливіших проблем на Сході країни.

  Водночас, український експерт Олександр Сушко наголошує на істотній, на його думку, проблемі. До 2015 року Україна має забезпечити громадян біометричними паспортами, однак іще жодного документа не видали. Експерт прогнозує потрібно щонайменше 8 млн. документів, на виготовлення і видачу яких піде до 5 років.

  До того ж, за даними Державної міграційної служби, нині тільки закуповують обладнання. Адже компанію ЄДАПС, яка мала раніше виготовляти паспорти європейського зразка, підозрюють у шахрайстві. Тож замовлення там держава анулювала.

  Але член делегації представництва ЄС в Україні Пер Енеруд не втрачає оптимізму: "Найголовніше, що Європа визнала напевно зараз, це що Україна дійсно робить ці потрібні кроки".

  Попередній матеріал
  Вкладники банку "Форум" вимагають своїх грошей та розблокування рахунків
  Наступний матеріал
  Верховна Рада закрила сьогоднішне засідання